Úklidy provádíme profesionálními čisticími prostředky společnosti STAR, vodou ředitelnou, ekologickou a biologicky odbouratelnou chemií, nehořlavou, která zanechává Váš domov dezinfikovaný, čistý, lesklý a provoněný.

Novinkou v používání jsou ekologicky šetrné výrobky z obnovitelných zdrojů surovin – tzv. zelenyuklid.

Nabízíme čisticí prostředky pro malospotřebitele v malých baleních, s perfektní účinností, za přijatelnou cenu a v obalech vhodných k použití ihned pro přímé čištění.

Profesionální čištění

Profesionální úklidová a gastro chemie, určená do všech oblastí úklidu a čištění. Zajistí vám především čištění podlah, koberců, oken, toalet, koupelen, kuchyní a mytí nádobí, dezinfekční prostředky, tekutá mýdla, speciální a univerzální čističe, superkoncentráty, aplikační systémy. Novinkou jsou ekologicky šetrné výrobky z obnovitelných zdrojů surovin – zelenyuklid.cz.

Malospotřebitelský sortiment

Osvědčené prostředky malospotřebitelského sortimentu, určené k čištění pro dům, byt, kancelář, zahradu, auto atd. Prostředky v baleních k přímé a jednoduché aplikaci, pro vaše snadné, pohodlné a účinné čištění a údržbu.  Vyznačují se příznivou cenou a velmi dobrou účinností. Možno objednat na uvedených kontaktech.